Головна » Блог » SAP SuccessFactors Visa and Permits Management

SAP SuccessFactors Visa and Permits Management

Сьогодні організації розширюються в нові країни та регіони, щоб збільшити частку ринку і знайти потрібний талант, тому зростає потреба в ефективності організації, розумінні 1 дотриманні всіх вимог. Органи місцевого самоврядування працюють по-різному і вимагають конкретних процедур, яких слід дотримуватися, для локальних і глобальних організацій з персоналу. Важко відслідковувати постійно мінливі процеси та привести правильних людей у потрібний час. За допомогою рішення щодо управління візами і дозволи SAP SuccessFactors ви можете адмініструвати й автоматизувати візи та дозволи управління процесами у відповідності з місцевими вимогами, щоб забезпечити людьми, які розширять ваш бізнес.

Ключові особливості

Управління візами та дозволами
Визначте процес отримння віз та дозволів  у відповідності до правових вимог крани, визначених органами виконавчої влади, з SAP SuccessFactors Visa and Permits Management. Використовуючи централізовані робочі списки, це рішення може допомогти вашій організації з управління персоналом здійснювати обробку всіх видів віз та дозволів, включаючи випуск, продовження, поновлення чи скасування віз та дозволів для бізнесу чи проживання.

Перевірка правомірності
SAP SuccessFactors Управління візами та дозволами допомагає клієнтам визначати критерії дозволів для затвердження, щоб забезпечити відповідність потенційному найму, встановленим урядом. Коли встановлюються обмеження, програма допомагає відділу рекрутингу набирати людей на підставі узгодженої кількості працівників, включаючи встановлені критерії найму.

Моніторинг в реальному часі
Отримайте централізоване розуміння процесів оформлення віз та дозволів, а також, якщо потрібно, проведіть їх перевірку єдиним рішенням. За допомогою моніторингу в режимі реального часу ви можете дозволити працівникам, менеджерам та рекрутерам стежити за відповідними процесами та використовувати сповіщення, щоб забезпечити їх дотримання у встановлені терміни. Ви також можете продовжити процедуру отримання візи та дозволів, включивши відповідні витрати, з можливістю повідомити агреговані витрати в фінансовий відділ.