Головна » Блог » SAP SuccessFactors Employee Central Payroll

SAP SuccessFactors Employee Central Payroll

Високопродуктивні організації здійснюють начислення заробітної плати приблизно на 37% з нижчими затратами, ніж організації зі стандартними підходами. Це пов`язано з тим, що більшість сучасних організацій не в змозі функціонувати в умовах застарілого, неефективного платіжного процесу.

SAP SuccessFactors Employee Central Payroll є справжнім революційним рішенням цієї проблеми – комбінацією довівших свою ефективність технологій з останніми новаторськими ідеями та наданням послуг, що репрезентують наступне покоління платіжного автоматичного процесу.

Ключові характеристики

Оперативний моніторинг заробітної плати

SAP SuccessFactors  відродив платіжний процес, завдяки впровадженню трьох «кліків», які є невід’ємною частиною Payroll Control Center (PCC). Його суть полягає у тому, що він дозволяє перейти від групової оброки даних до безперервного платіжного процесу, який допомагає створити умови для операційного моніторингу винятків заробітної плати (перевірка даних та стратегій начислення заробітної плати). Настав час зрозуміти, що ті часи, коли бухгалтери  проводили  свої «незабутні» години, риючись у  незліченних журналах помилок,  буферних файлах, звітах, різноманітних інструментах контролю, та створених власноруч екселевських файлах перевірки, щоб відстежити взаємозв`язки між платіжними помилками, давно минули.

Глобальні процеси та місцеві провідні практики

Employee Central Payroll супроводжує платіжний процес більш, ніж у 41 країні. Саме тому тут важливо думати глобально, а діяти локально. «Глобально» тут означає дещо більше, ніж різноманітність мов, імен та адресних форматів. А «локально» – це більше, ніж лише один постачальник платіжних відомостей. Отже, цей процес включає наступні локальні вимоги:

  1. Податкові розрахунки, які гарантуватимуть правомірність ваших дій, незалежно від країни чи регіону, який ви обслуговуєте.
  2. Календарі із державними святами, часовими поясами і валютою – інформація, яка може бути використана користувачами на їх рідній мові.

Якщо ваша організація активно розширюється, а ви прагнете до прозорості процесів у ній та підзвітності її підрозділів – ми можемо допомогти вам у цьому, показавши, що оплати проходять правильно та вчасно.

Зворотня дія податкових декларацій (розрахунків)

Це процес, який змінює базові дані до дійсного платіжного періоду. Employee Central Payroll автоматично перераховує попередні періоди та налаштовує відповідні результати. Більшість користувачів Employee Central Payroll погоджуються, що ретроактивність – це одна із найбільш корисних і ефективних фіч, та водночас –  один із найскладніших процесів. Базові дані змінюються набагато швидше, ніж у ретро-системі  платіжних виплат, коли поточні дати платіжних днів ініціювали\служили тригером начислення заробітної плати співробітникам. Employee Central Payroll автоматично перераховує попередні періоди, починаючи з найпершого, який зазнає впливу під цією зміною, і додає або віднімає різницю від поточної зарплати.