Головна » Блог » SAP® SuccessFactors® Employee Central - це...

SAP® SuccessFactors® Employee Central – це…

Хоча кожна організація хоче спростити процеси з управління персоналом та створити сучасне робоче місце, яке по-справжньому залучає своїх співробітників, управління складністю HR та задоволення потреб,  з сьогоднішніми реаліями глобальної робочої сили це може бути складним завданням.

Як ви можете забезпечити основну систему управління персоналом, яка відповідає глобальним потребам вашого бізнесу та залучає вашу робочу силу?

За допомогою рішення SAP SuccessFactors Employee Central ви можете оптимізувати надання послуг з персоналу, забезпечуючи індивідуальний досвід, що покращує щоденний побут.

Ключові особливості

Люди та транзакції
Слідкуйте за всією ключовою інформацією про персонал, відповідно до вимог країни, для всіх працівників та всіх умов роботи. Завдяки функції профілю людей ви можете збільшити продуктивність за допомогою потужних процесів саморозвитку, які забезпечують швидкий і легкий доступ до важливих завдань на різних пристроях, впроваджують вбудовану локалізацію, щоб забезпечити дотримання правил, а також розроблено найкращі методи стандартизації HR-процесів у всьому світі.

Організація та керівництво посадою
Моделюйте та візуалізуйте свою організацію, використовуючи функцію організаційного управління, щоб забезпечувати вбудовані аналітики для розуміння вашої робочої сили в реальному часі. Потім покращить ефективність управління, використовуючи функцію управління позиціями, щоб побудувати основу для оптимального набору персоналу, сприяти плануванню правонаступництва, вдосконалити стратегії навчання та забезпечити краще планування робочої сили.

Управління часом
Використовуйте можливості керування часом, щоб підвищити продуктивність працівників на основі вбудованих можливостей управління часом для глобального управління відсутністю та відстеження часу, відповідно до місцевого законодавства та колективних трудових угод. Дозвольте своїм працівникам легко записувати будь-який вид відсутності і відвідуваності та отримувати уявлення про свої баланси, понаднормові та премії в режимі реального часу.

Ключові переваги

–   Надайте співробітникам постійний досвід переваг у всьому світі з єдиним місцем для реєстрації, управління та отримання підтримки протягом року;

– Підвищення ефективності та точності звітності з єдиним джерелом інформації.